Żaki – nowe godziny zajęć

spotkania_wordpress

Uwaga Żaki!

Od przyszłego tygodnia, czyli od 14 lutego, środowe zajęcia dla Żaków będziemy rozpoczynać i kończyć nieco później niż dotychczas.
Zapraszamy w godzinach od 16:30 do 18:00. Mamy Czytaj dalej

Reklamy

Zmiany godzin zajęć

spotkania_wordpress

Uwaga Szkraby!

Od przyszłego tygodnia, czyli od 8 lutego, czwartkowe zajęcia dla SZKRABÓW będziemy rozpoczynać i kończyć wcześniej niż dotychczas. Zapraszamy w godzinach od 17:00 do 18:00. Czytaj dalej

Spotkania z językiem polskim

lekcje

Ucz się polskiego

Zapraszamy serdecznie na pierwsze zajęcia z cyklu „Spotkania z językiem polskim” dla ŻAKÓW, a więc dzieci w wieku szkolnym, znających już literki. Spotkanie odbędzie się w środę 10 stycznia o godz. 16 w siedzibie Biblioteki Polskiej w Kilonii. Potrwa ono 90 min, ale zrobimy Czytaj dalej

Ucz się polskiego

elemele

Spotkania z językiem polskim

Towarzystwo Polonus e. V. rusza z inicjatywą stworzenia cyklu „Spotkania z językiem polskim” dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszym głównym celem jest nauczanie i doskonalenie języka polskiego w formie ciekawych i interaktywnych spotkań. Tematy to nie tylko język i literatura, ale również zabawy dla maluchów, wykłady oraz konwersacje dla starszych i mnóstwo uciechy dla Czytaj dalej

LUDZIE! ŚWIĘTA IDĄ!

wp_si

DOMKI Z PIERNIKA, BAJKI, OZDOBY CHOINKOWE, ŚWIĄTECZNE UPOMINKI…

Niedziela, 26 listopada 2017 – od godziny 15

Zapraszamy serdecznie dzieci wraz z opiekunami (mama, tata, babcia, dziadek, ciocia, wujek itd. itp.), tudzież innych, mniej lub bardziej dorosłych, na przedświąteczną imprezę choinkową pod hasłem LUDZIE! ŚWIĘTA IDĄ!

Spotykamy się, jak co Czytaj dalej

Piknik z Polonusem

piknik_head

Sobota, 4 czerwca 2016
Polana przy Forstbaumschule Kiel
Zbiórka o godzinie 14
St. Heinrich Kirche, Kiel, Feldstraße 172

Zapraszamy na rodzinną imprezę plenerową pod tytułem „Piknik z Polonusem”.
Zbiórka o drugiej przy kościele polskim na Wiku, czyli przy St. Heinrich Kirche i wspólny „przemarsz” na polanę koło restauracji Forstbaumschule.
Piękną pogodę i wspaniałą zabawę zapewnia Polonus. Organizacja wiktuałów leży w gestii uczestników, czyli każdy przynosi coś dla siebie.
Wśród gości Zośka Papużanka, autorka nominowanej do nagrody Nike powieści „Szopka” oraz wydanej w tym roku książki „On”.

Bliższe informacje: +49.431.361206, +49 163 7752918